فهرست
  • خانه
  • اخبار
  • کارت گرافیک GeForce GTX 1070 Duke Edition، محصولی متفاوت از MSI

کارت گرافیک GeForce GTX 1070 Duke Edition، محصولی متفاوت از MSI

هر چند کولرهای دارای سه فن در مقایسه با کولرهایی که تنها دو فن دارند، لزوماً قدرت خنک سازی بیشتری ندارند، اما بسیاری از گیمر‌ها کارت‌های مجهز به کولرهایی با سه فن را ترجیح می‌دهند. MSI یکی از سازندگانی است که جز با سری Lightning، از بکارگیری سه فن در کولر کارت‌های خود سر باز زده است اما حالا به نظر می‌رسد سرانجام MSI نیز تسلیم شده است. اخیراً تصاویری از یک کارت گرافیک جدید MSI به نام GeForce GTX 1070 Duke Edition منتشر شده که به کولری با سه فن مجهز است.

MSI-GeForce-GTX-1070-Duke-Edition-4

به نظر می‌رسد Duke یک کارت گرافیک اختصاصی برای بازار چین است، این کارت احتمالاً به گونه ویژه‌ای از کولر مشهور Tri-Frozr مجهز است. در حقیقت برد PCB کارت GeForce GTX 1070 Duke Edition با مدل GAMING X یکسان است. با این حال فن‌ها کوچک‌تر و طول کولر مقداری بیشتر از برد PCB است.

MSI-GeForce-GTX-1070-Duke-Edition-3

توان مورد نیاز MSI GTX 1070 Duke از ترکیب یک کانکتور ۶ پینی و یک ۸ پینی تامین می‌شود. اطلاعات بیشتری از این محصول جدید در دسترس نیست.

مقاله قبلیپیشنهاد متخصصین امنیتی رده بالا: فقط گوشی های اندرویدی سامسونگی و نکسوسی بخرید…
مقاله بعدیگیمر‌ها پشت ویندوز ۷ را خالی کردند؛ دنیای گیمینگ زیر سلطه ویندوز ۱۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

پنج × سه =

سبد خرید مورد حذف شده است. بازگردانی
  • No products in the cart.